BluePink BluePink
XHost
Gazduire site-uri web nelimitata ca spatiu si trafic lunar la doar 15 eur / an. Inregistrare domenii .ro .com .net .org .info .biz .com.ro .org.ro la preturi preferentiale. Pentru oferta detaliata accesati site-ul BluePink
FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri ArKaD Media 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 
 
Incepem Grupa..??

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Anuntzuri !!!

X-tR3m3 DaYz Răspunde cu citat (quote)
Site Admin


Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 18
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 12:24 am    Titlul subiectului: Incepem Grupa..??
 
Mah .. fratilor .. incepem grupa duminica..??? (8.01.2006)Da sau Nu .. ??? Venim la grupa..??? Smile
_________________
<b><i>
Singura carte care poate fi deschisa fara sa minta este Sfanta Scriptura .
</b></i>
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger

AliNush:) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 25
Locație: Oradea

MesajTrimis: Vin Ian 13, 2006 10:38 pm    Titlul subiectului: raspuns...inatrziat!:)
 
deci mah frate...incepem grupa da numai duminika asta..adika in 15 ianuarie Very Happy !!!
sa nu zici ca ti-a fost dor:))!!ca nu cred.... Shocked !
p.s...oricum cei care au venit si duminika trecuta...le multumesc...si cred ca nu v-a parut rau..nu??:)PRIETENII STIU DE CE:)!!ceau Remus:) Wink
_________________
D-l sa te rasfete cu DRAGOSTEA LUI!!!Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Anuntzuri !!!
Pagina 1 din 1

Choose Display Order
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
User Permissions
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

 
Mergi direct la:  


Powered by phpBB © 2005/2006 ArKaD Media