BluePink BluePink
XHost
Gazduire site-uri web nelimitata ca spatiu si trafic lunar la doar 15 eur / an. Inregistrare domenii .ro .com .net .org .info .biz .com.ro .org.ro la preturi preferentiale. Pentru oferta detaliata accesati site-ul BluePink
FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri ArKaD Media 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 
 
---->> !! Revelion 2005 - 2006 !! <<----

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Posteaza aici parerea sau impresia ta despre ... ORICE !!!
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

V`a placut unde atzi fost de revelion 2005-2006 ??
Da
80%
 80%  [ 4 ]
Nu
20%
 20%  [ 1 ]
Voturi totale : 5


X-tR3m3 DaYz Răspunde cu citat (quote)
Site Admin


Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 18
Locație: Oradea

MesajTrimis: Lun Ian 02, 2006 6:12 pm    Titlul subiectului: ---->> !! Revelion 2005 - 2006 !! <<----
 
Pentru cei care au trecut in 2006 alaturi de noi (EL-ROI), va rog sa spunetzi daca v`a placut .. daca nu .. cum atzi fi dorit sa fie ..?? Smile


(Daca votatzi Da sau Nu va rog scrietzi si de ce Da sau de ce Nu .. ??) thanx
_________________
<b><i>
Singura carte care poate fi deschisa fara sa minta este Sfanta Scriptura .
</b></i>
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger

AliNush:) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 25
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 1:49 pm    Titlul subiectului: reluare..;)
 
pt inceput vreau sa -i transmit noului administrator...ca prima abatere se considera o greseala nefericita si se iarta:)...dar urmatoarele deja sunt INFRACTIUNI si se pedepsesc ca atare Razz ....
apoi...eu am votat DA...si am sa spun si de ce...am vazut acolo si alte voturi..da n-am vazut de ce da sau de ce NU....ar fi bine sa si aveti curajul de a spune orice aici....da??
Mie mi-a placut la REV ...mai multe chestii..in primul rind..locul unde s-a tinut...apoi ..oamenii care erau acolo....dar cel mai mult felul in care am trecut impreuna in noul an..in rugaciune..tinindu-ne de maini...iar apoi felicitindu-ne ..LA MULTZI ANI...FRATE..SI SORA;))!!! Very Happy
MI-A PLACUT ATMOSFERA..FARA EVENIMENTE...FARA FITZE SI NERVI...PROGRAMUL A FOST LEJER...AU FOST DE TOATE...mincare ..bautura(nu dam detalii) Shocked ...prajituri..discutzii..voie buna...petarzi de tot felul:)...jocuri..caseta video mai veche..cu noi...spre dimineatza filmuletzu:0...mult asteptat...a...era sa uit...fotbalistii matinali:)...si inca ceva..mi-a placut partea cu cadourile....well..pe aceasta cale vreau sa multumesc baietzilor...ca am fost si eu fericita posesoare a unei MADONE:)..de care sunt foarte mindra..si o voi pastra mereu...n-am sa uit momentu:)!!
Ce sa zik...MULTUMESC Domnului..pt casa respectiva...(zicea cineva..nu dau nume Very Happy )...ca suntem binecuvintati ca si grupa sa fi avut o casa calduroasa doar pt noi..GRATIS...si de cate ori vrem microbus ..sau parintzi care ne invita in casa...si relatzii asa faine.....asa ca am DE CE sa multumesc....apoi...MULTUMESC tuturor celor prezentzi....pt contributia lor....si nu in ultimului rind parintilor care au trimis atita mincare si prajitura..ca pt un an:)...da e ok...am dat si la altzii mai saraci Laughing ...si cam atit...!!
P.S. sa nu uit...MULTUMIRI SPECIALE talentatului WEB-DESIGNER care a facut acel filmuletz...despre noi...tot pe gratis:)..SWEET!! Cap_PDT_01_24 toothy1
_________________
D-l sa te rasfete cu DRAGOSTEA LUI!!!Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului

D!v3rs3 C!tY Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 24/Dec/2005
Mesaje: 9
Locație: oradea

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 5:36 pm    Titlul subiectului:
 
well..seara de revelion...hmmmm...o fost chiar frumos...cu multe chesti...le`o enumerat shi alina mai sus...mi chiar mi`a placut de revelion deoarece nu l`am mai facut niciodata cu grupa...o fost super tare..chiar nu ma asteptam sa fie asa...SINCER..invatatorii au avut o idee super k o citit chestiile alea vechi...cel mai frumos o fost atunci cand ne`am rugat pana in 2006..va dati seama???..=))
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

madeline Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 27/Dec/2005
Mesaje: 19
Locație: oradea

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 7:54 pm    Titlul subiectului: revelionu'
 
In primul rand am votat DA,o fost cel mai super revelion petrecut vreodata,departe e casa si impreuna cu cei dragi (in afara de parintzi).Mi-a placut foarte mult cand ne-am rugat,ca ne-am tzinut de mana si a fost o rugaciune conversatzionala.Mancarurile au fost pe masura,felicitari baietzilor pt. artificii si petarzi.Felicitari invatatorilor pt. surpriza facuta si o fo' super chestia cu cititu de cand am fo mnoi mici.Baietzi ,ce sa mai zic ,mi-au placut foarte mult cadourile pe care le-atzi luat,atzi dat dovada ca atzi crescut si stitzi face cadouri.Parca acum am fost mai unitzi decat niciodata. Very Happy CEL MAI SUPER REVELION (sper sa se indeplineasca dorintza :SA RAMANEM UNITZI) ALINA nu uita ca ai zis ca o sa facem ceva de genu 'DRAMA SI PANTOMIMIA' ,DAR CU VORBIT Very Happy Surprised
_________________
HUSH LITTLE BABY ..DON'T YOU CRY..DADDY'S GONNA SING YOU A LULLABY..EVERYTHING'S GONNA BE ALLRIGHT...LORD'S GONNA ANSWER YOUR PRAY TONIGHT
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

UmBrO Răspunde cu citat (quote)
Vizitator





MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 11:43 am    Titlul subiectului: :>
 
Mdeah ma ... o fo` fainutz de revelion cu grupa Very Happy ... da mai fain era SUS PE BLOK Laughing Laughing
Sus

Prikoke Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 24/Dec/2005
Mesaje: 6
Locație: Oradea

MesajTrimis: Vin Ian 06, 2006 3:36 pm    Titlul subiectului: LAMURIRE !!!
 
ca sa rezolvam misterul... eu am fost cel care a votat NU la chestionarul facut de Adi sau Mihai... Intrebarea suna cam asa: " V-a placut unde ati fost de Revelion 2005 - 2006 ??? Iar eu am raspuns cu NU... nu cred ca trebuie sa explic de ce...... nu-i asa Alina????
_________________
Aici se intalneste BREASLA !!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger

AliNush:) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 25
Locație: Oradea

MesajTrimis: Vin Ian 13, 2006 10:48 pm    Titlul subiectului: multumesc!!!
 
deci..nu stiam cine e cel care a scris NU..dar nu asta-i important..cine era,,sau de ce era NU..pur si simplu am zis ..sa scrie si de ce...si nu ma gindeam la tine....pe bune...da mersi oricum de lamurire...era asa in general valabil pt toti....ok?? Laughing ...
p.s. iar despre rev..poate mai discutam..desi am mai discutat..da se pare ca degeaba:)..sau cum?/am vazut un mesaj "dragutz" aici pe forum...da mai putem discuta..live:) ONLY! Smile
_________________
D-l sa te rasfete cu DRAGOSTEA LUI!!!Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Posteaza aici parerea sau impresia ta despre ... ORICE !!!
Pagina 1 din 1

Choose Display Order
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
User Permissions
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

 
Mergi direct la:  


Powered by phpBB © 2005/2006 ArKaD Media