bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online Pe HaiSaRadem.ro vei gasi bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online. Nu ne crede pe cuvant, intra pe HaiSaRadem.ro ca sa te convingi.
FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri ArKaD Media 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 
 
FELICITARI!!!

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Anuntzuri !!!

AliNush:) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 25
Locație: Oradea

MesajTrimis: Lun Mar 27, 2006 11:33 am    Titlul subiectului: FELICITARI!!!
 
VREAU PE ACEASTA CALE SA FELICIT GRUPA EL-ROI..ADICA CEI CARE VIN REGULAT LA GRUPA..SI CARE AU PARTICIPAT LA REPETITIILE PT PROGRAMUL SUSTINUT DUMINICA 26 MARTIE IN BISERICA!!!
A IESIT FOARTE BINE SI VA FELICIT!!MERITATI SA IESIM UNDEVA...DAR MAI VEDEM CUM VA VOM RASPLATI!!! Laughing
_________________
D-l sa te rasfete cu DRAGOSTEA LUI!!!Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului

madeline Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 27/Dec/2005
Mesaje: 19
Locație: oradea

MesajTrimis: Joi Mar 30, 2006 9:20 pm    Titlul subiectului: felicitari
 
ATATEA REPETITZII SI O TRECUT INTR-O SECUNDA. O FOST SUPER FAIN CU EXCEPPTZIA CA ATUNCI CAND MAM DUS IN FATZA N-AM MAI VAZUT NIMIK,CANTAREA DE LA CATZI AM AUZIT IO K O FOST FAIN. MULTZUMESC LUI DUMNEZEU K NE-O AJUTAT SI O FO' MISTO. AR TREBUI SA IESI UNDEVA K N-AM MAI FOST DEMULT Very Happy Smile
_________________
HUSH LITTLE BABY ..DON'T YOU CRY..DADDY'S GONNA SING YOU A LULLABY..EVERYTHING'S GONNA BE ALLRIGHT...LORD'S GONNA ANSWER YOUR PRAY TONIGHT
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Anuntzuri !!!
Pagina 1 din 1

Choose Display Order
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
User Permissions
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

 
Mergi direct la:  


Powered by phpBB © 2005/2006 ArKaD Media