bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online Pe HaiSaRadem.ro vei gasi bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online. Nu ne crede pe cuvant, intra pe HaiSaRadem.ro ca sa te convingi.
FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri ArKaD Media 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 
 
AM NEVOIE DE PAREREA VOASTRA!!!

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Posteaza aici parerea sau impresia ta despre ... ORICE !!!

AliNush:) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 25
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mie Ian 18, 2006 12:15 pm    Titlul subiectului: AM NEVOIE DE PAREREA VOASTRA!!!
 
deci...CE PARERE AVETI??CUM AR TREBUI SA SE NUMEASCA CEI DIN El-roi..care vor juca in scenete??stiti ca intentionam sa incepem acel grup de scente...si as vrea un nume..cu care sa fim cunoscuti si de altzii din afara...ca la noi in bis vom fi cunoscuti simplu..o parte din grupa EL-roi...da in alte parti..ar trebui sa vem un nume..!!ce ziceti??/astept propunerile voastre...k??ceva scurt fain..si care sa ne reprezinte...!!ma bazez pe voi toti!!! Very Happy
3.2.1...START.....incepem cautarea noastra...!!! Shocked Question Idea Arrow
MULTUMESC!
_________________
D-l sa te rasfete cu DRAGOSTEA LUI!!!Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului

madeline Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 27/Dec/2005
Mesaje: 19
Locație: oradea

MesajTrimis: Sâm Feb 04, 2006 6:34 pm    Titlul subiectului: parerea mea
 
cred ca ar trebui sa ne gandim la nume cand suntem totzi Very Happy cred ca ar fi una GOD'S DISCIPLES sau THE ONE
_________________
HUSH LITTLE BABY ..DON'T YOU CRY..DADDY'S GONNA SING YOU A LULLABY..EVERYTHING'S GONNA BE ALLRIGHT...LORD'S GONNA ANSWER YOUR PRAY TONIGHT
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Posteaza aici parerea sau impresia ta despre ... ORICE !!!
Pagina 1 din 1

Choose Display Order
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
User Permissions
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

 
Mergi direct la:  


Powered by phpBB © 2005/2006 ArKaD Media