BluePink BluePink
XHost
Gazduire site-uri web nelimitata ca spatiu si trafic lunar la doar 15 eur / an. Inregistrare domenii .ro .com .net .org .info .biz .com.ro .org.ro la preturi preferentiale. Pentru oferta detaliata accesati site-ul BluePink
FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri ArKaD Media 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 
 
De Anul Nou...

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Posteaza aici parerea sau impresia ta despre ... ORICE !!!

Prikoke Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 24/Dec/2005
Mesaje: 6
Locație: Oradea

MesajTrimis: Lun Ian 02, 2006 12:32 am    Titlul subiectului: De Anul Nou...
 
Odata cu venirea Anului Nou vreau sa urez Grupei El-Roi La Multi Ani cu Domnul si sa aveti parte cu totii de fericire si implinire...
Imi pare rau ca nu am avut ocazia sa va spun la fiecare in parte aceste urari chiar daca am vrut... se pare ca inca "nu se poate" (chiar daca se putea)... As vrea sa puteti intelege toate aceste lucruri. Va spun sincer ca am vrut sa fiu cu voi la trecerea dintre ani dar se pare ca " NU S-A PUTUT"... Sa stiti ca toata noaptea am fost cu gandul la voi si la sansa pe care am pierdut-o de a petrece revelionul cu voi...
Sper ca intr-o zi sa putem sa stam cu totii si sa vorbim de toate aceste probleme cu cartile pe fata, ca sa puteti si voi intelege odata ce s-a intamplat cu MARIUS BULZAN... incepand de la plecarea mea si pana acuma, si sa vedeti ca NICIODATA nu am vrut sa renunt la voi ci am fost CONSTRANS sa o fac... totul este o necunoscuta pentru voi si as vrea sa am ocazia sa va explic cum stau lucrurile... nu incerc sa ma scuz ci incerc sa ajung din nou la voi... in masura in care voi ma doriti... VA IUBESC PE TOTI !!!
_________________
Aici se intalneste BREASLA !!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger

D!v3rs3 C!tY Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 24/Dec/2005
Mesaje: 9
Locație: oradea

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 11:08 am    Titlul subiectului:
 
nice!Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

X-tR3m3 DaYz Răspunde cu citat (quote)
Site Admin


Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 18
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 1:39 pm    Titlul subiectului:
 
Well .. eu sincer as fi vrut sa fi cu noi la trecerea dintre ani .. Nu stiu de ce nu s`a putut .. dar presupun ca au fost anumite motive de ce nu s`a putut .. Sper ca o sa le aflam si noi .. toate la timpul lor .. anywayz....
La Multzi Ani, si tie Marius !! Smile
_________________
<b><i>
Singura carte care poate fi deschisa fara sa minta este Sfanta Scriptura .
</b></i>
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger

Bianca Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 27/Dec/2005
Mesaje: 5
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 2:56 pm    Titlul subiectului:
 
Well,pacat k nu ti-ai petrecut rev. cu noi Marius pt ca o fost super fain.Sincer as fi vrut sa fi alaturi de noi. Wink Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger

madeline Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 27/Dec/2005
Mesaje: 19
Locație: oradea

MesajTrimis: Vin Ian 13, 2006 9:06 pm    Titlul subiectului: de anul nou
 
LA MULTZI ANI TUTUROR,in caz ca nam apucat sa va zic de rev. Ofost cel mai fain rev. petrecut vreodata.CU grupa ce mi-as fi dorit mai mult?MA bucur foarte mult ca am petrecut cu voi trecerea dintre ani Laughing sper ca o sa mai urmeze si alte revelioane.NUUUU?
_________________
HUSH LITTLE BABY ..DON'T YOU CRY..DADDY'S GONNA SING YOU A LULLABY..EVERYTHING'S GONNA BE ALLRIGHT...LORD'S GONNA ANSWER YOUR PRAY TONIGHT
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Posteaza aici parerea sau impresia ta despre ... ORICE !!!
Pagina 1 din 1

Choose Display Order
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
User Permissions
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

 
Mergi direct la:  


Powered by phpBB © 2005/2006 ArKaD Media