BluePink BluePink
XHost
Servere virtuale de la 20 eur / luna. Servere dedicate de la 100 eur / luna - servicii de administrare si monitorizare incluse. Colocare servere si echipamente de la 75 eur / luna. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.
FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri ArKaD Media 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 
 
cum credeti ca a iesit programul.....astept raspunsuri :)

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Posteaza aici parerea sau impresia ta despre ... ORICE !!!

Paul Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 29/Dec/2005
Mesaje: 4
Locație: Oradea

MesajTrimis: Dum Iun 25, 2006 11:50 pm    Titlul subiectului: cum credeti ca a iesit programul.....astept raspunsuri :)
 
ce ziceti....cum a iesit.... super o fost? io zic ca da Cool mai ales baietzi imbracati in portocale mecanice...hai olanda hello1 ....astapt pareri despre program Very Happy SA TRITI BINE !! salut
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger

Prikoke Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 24/Dec/2005
Mesaje: 6
Locație: Oradea

MesajTrimis: Lun Iul 10, 2006 12:26 pm    Titlul subiectului: SUPER
 
O fost cel mai beton program, cea mai super seara... Go ENGLAND Go!!! wav
_________________
Aici se intalneste BREASLA !!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger

ArKaD Răspunde cu citat (quote)
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2005
Mesaje: 14
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm Iul 15, 2006 8:50 am    Titlul subiectului:
 
mnoah ... apu io amu ce pot sa zic ... o fost tari mah Very Happy ... super chiar... a fost una din serile alea memorabile .... (dar waii ... cum se uita lumea la noi pe strada Wink) )... anyway ... poate ca o fost cel mai fain program ... si original ... pe care l`am sustzinut vreodat` ... !!! Cool

ViVa La France !!!
_________________
"I can do all things in Him who strengthens me."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger

Bianca Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 27/Dec/2005
Mesaje: 5
Locație: Oradea

MesajTrimis: Vin Iul 28, 2006 4:18 pm    Titlul subiectului:
 
mey programu` mie mi s-o parut k o fost f fain Very Happy i-am dat gata p toti (EL-ROI-Baza) si voi baietzi ati aratat cool Cool asa toti in portocaliu...oricum o fost fain si de neuitat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Posteaza aici parerea sau impresia ta despre ... ORICE !!!
Pagina 1 din 1

Choose Display Order
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
User Permissions
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

 
Mergi direct la:  


Powered by phpBB © 2005/2006 ArKaD Media