BluePink BluePink
XHost
Oferim servicii de instalare, configurare si monitorizare servere linux (router, firewall, dns, web, email, baze de date, aplicatii, server de backup, domain controller, share de retea) de la 50 eur / instalare. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.
FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri ArKaD Media 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 
 
Cum e la intalnirea fetelor???astept parerea voastra!!!

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Posteaza aici parerea sau impresia ta despre ... ORICE !!!

AliNush:) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 25
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mie Feb 01, 2006 1:12 pm    Titlul subiectului: Cum e la intalnirea fetelor???astept parerea voastra!!!
 
Nu e vb sa ne laudam...fetelor...ci doar sa trecem in revista ce ne-a placut mai mult...fiecareia...pt ca suntem diferite...si mai ales sa tinem minte unde am tinut..cum a fost etc..cum ne-am simtit..despre ce am vorbit...!! dar de asemenea voi puteti scrieaici si sugestii...daca ati vrea sa facem ceva anume...sa mergem undeva....sa invitam pe cineva..etc...sunteti libere sa ne ajutati...k???
no hai la treaba:)!!!! Very Happy
_________________
D-l sa te rasfete cu DRAGOSTEA LUI!!!Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului

AliNush:) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 25
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mie Feb 01, 2006 1:21 pm    Titlul subiectului: Prima inatlnire din 2006!
 
well..a fost si prima din an..dar si prima intalnire tinuta acasa la o fata din grupa nu??
De data asta...am fost acasa la LARISA!!!ca si gazda a fost mai mult decat scumpa ..ne-a asteptat cu masa plina..si cu casa goala:)))!! Mersi mult Larisa...ca ti-ai facut timp si loc pt noi...pt grupa..pt Domnul de fapt!!!
Tema intalnirii a fost ADOLESCENTA!!!Ce cuprinde ea de fapt??Cum trebuie sa fim??DE ce??Mie una..mi-a placut mult cum au intervenit fetele in discutie si am fost uimita sa vad ca au niste principii sanatoase....!!!
in rest...se sa zik...atmosfera a fost faina....prietenoasa..sincera....si normal ca s-a lasat cu niste discutii libere in timp ce am mincat sau baut ce aveam pe masa:))!!!
P.s. ABIA ASTEPT NEXT TIME...!!!Merita sa veniti si cele care n-ati venit!!! Smile
_________________
D-l sa te rasfete cu DRAGOSTEA LUI!!!Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului

AliNush:) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 25
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mie Mar 15, 2006 1:09 pm    Titlul subiectului: A doua intalnire a fetelor...!!
 
Se pare ca numai eu scriu despre intalnirea fetelor...da e ok...macar vom avea amintiri ..unde am tinut si cum a fost...eu oricum am vrut sa-mi spun parerea mea despre fiecare intalnire...asa ca nu ma las..!!! Very Happy
A doua intalnire a avut loc la BIANCA acasa...si tema a fost RELATIA CU PARINTZII!!!In zilele noastre se pare ca e tot mai dificil sa ai o relatie sanatoasa cu parintii...si daca nu o ai este foarte greu sa te descurci singura..asa ca am crezut ac este necesar sa vb despre asa ceva..ce spune BIblia despre parintii nostri...niste PRINCIPII clare dupa care noi crestinii ar trebui sa ne ghidam viata!!!
Mie mi-a placut intalnirea si discutiil ce au avut loc...dar din pactae nu au fost prea multe fete ...desi parerea mea este ca aveau nevoie sa auda...acele lucruri!!Asta e...poate la viitoarea intalnire va fi mai bine!!!
MULTUMIM pe aceasta cale pt mama Biancai , care ne-a pregatit atunci atita mincare si suc si chipsuri si desert(budinca de griz)...cat pentru 20 de persoane!!!! Very Happy D-ZEU SA-I RASPLATEASCA!!! Ziceti AMIN fetelor!!!
_________________
D-l sa te rasfete cu DRAGOSTEA LUI!!!Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului

AliNush:) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 25
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mar Mar 21, 2006 11:09 am    Titlul subiectului: INTALNIREA DIN LUNA MARTIE!!!
 
Ei bine..a avut loc si cea de-a treia intalnire a fetelor si a avut loc in luna MARTIE mai exact in data de 17 intr-o vineri ..si s-a tinut acasa la MADALINA!!! Tema intalnirii a fost PRIETENIA ADEVARATA!!!Ce inseamna sa ai un prieten adevarat??Cum il poti avea??Cum poti fii tu un prieten adevarat???Cine nu a fost acolo a pierdut mult..dar asta e viata!! Fiecare alege ce crede ca este mai important..si numai cele care au fost la aceste intalniri ale fetelor pot aprecia ce mult inseamna sa ai un loc unde sa vb cu alte fete despre problemele care te preocupa...sa afli mai multe informatii despre diferite teme..si sa stii ca poti fii sincera ..ca te poti ruga cu niste fete care tin la tine si care nu te judeca...!!!Noi fetele care am fost ..putem spune ca suntem deja prietene...si cred sincer ca cele care au fost vor mai veni si mai departe!!!
Multumesc mult MADALINEI pt ca ne-a primit cu dragoste si cu multe bunataturi..chair si chiftelutele mele preferate Very Happy ...si multe altele!! Apoi trebuie sa multumesc si mamei ei..care ne-a servit si ne-a pregatit totul cu mult drag si ne-a lasat singurele!
Si nu in ultimul rind fetelor care au fost prezente:BIANCA, ALINUTZA:0,LARISA , COSMINA....si normal..gazda..si..subsemnata!Smile
VA ANUNTAM pe aceasta cale ca urmatoarea intalnire se va tine la ALINUTZA si va avea loc in luna Aprilie!! data..mai vedem!!va asteptam cu drag!!! Exclamation Rolling Eyes
_________________
D-l sa te rasfete cu DRAGOSTEA LUI!!!Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului

madeline Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 27/Dec/2005
Mesaje: 19
Locație: oradea

MesajTrimis: Vin Mar 24, 2006 9:37 pm    Titlul subiectului: intl cu fetele
 
ioi de cand nu am mai scris...amu tre' k doar la mine o fost ultima inltl cu fetele de pana acum...imi pare rau pt cele care nu vin..nu stiu ce pierd ..oricat ai cauta in viatza nu potzi gasi pe cineva asa de apropiat si dispus satzi dea sfaturi cum is fetele din gruap...cum zice si alina,ele nu te judek...deci pe scurt sa stitzi ca pierdetzi mult..wow itzi multzumesc alina pt ce ai spus te tzuc
_________________
HUSH LITTLE BABY ..DON'T YOU CRY..DADDY'S GONNA SING YOU A LULLABY..EVERYTHING'S GONNA BE ALLRIGHT...LORD'S GONNA ANSWER YOUR PRAY TONIGHT
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

AliNush:) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 25
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 9:55 am    Titlul subiectului: ATI RATAT SI INTALNIREA DIN APRILIE!!!
 
..ASADAR....N-AM VRUT SA TREACA LUNA APRILIE FARA SA VA SPUN CA A AVUT LOC SI CE-A DEA PATRA INTALNIRE DIN ACEST AN...VAD CA TINEM PASUL.....LUNA SI INTALNIREA...ASA CA STAM BINE!!!
MULTUMESC INCA O DATA FETELOR CARE AU VENIT LA FIECARE INTALNIRE ...ORICUM ELE AU CASTIGAT MAI MULT DECAT ORICE PREMIU PE CARE AS PUTEA EU SA LE OFER...ASA CA NU LE MAI DAU NIMIK!!!Smile
INTALNIREA A AVUT LOK LA ALINUTZA ACASA...SI A FOST ATRE FAIN...ADIKA SI FETE MULTE VREO 7 CRED ..DAR SI O DISCUTIE BENEFICA ZIK EU..DESPRE HAINE..DESPRE CAT DE MULT PUTEM INFLUENTA PE CEI DIN JUR CU IMBRACAMINTEA NOASTRA!!!FETELE AU FOST DESCHISE LA DIALOG SI CRED CA NE-A AJUTAT TUTUROR ACEASTA INTALNIRE!!GAZDA A FOST SUPER PRIMITOARE...NE-A PREGATIT MINCARE SI SUCURI..DAR SI BUNA DISPOZITIE>>!!AVEA SI UN FRATIOR SCUMP SI AM FACUT SI POZE..LA INTALNIREA ASTA..ASA CA CELE CARE N-ATI VENIT ATI PIERDUT MULT..ZIK EU...!!!
PS. INTALNIREA VIITOARE VA AVEA LOC IN LUNA MAI...NU SE STIE INCA DATA..,DAR SE STIE GAZDA.....VALYYYY...VENIM!!!!!! Very Happy
_________________
D-l sa te rasfete cu DRAGOSTEA LUI!!!Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului

AliNush:) Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 23/Dec/2005
Mesaje: 25
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mar Mai 16, 2006 12:10 pm    Titlul subiectului: am avut intalnire cu fetele si-n luna MAI!!
 
Deci...au trecut 5 luni..am avut 5 intalniri...nu stiu cate vor mai urma..dar stiu ca ma bucur si multumesc Domnului pt cele care au fost la fiecare intalnire...!!!Asadar aceasta intalnire din luna MAI a avut lok la Valy..si desi n-au fost multe fete a fost ok..zik eu..am fost vreo 7..dar eu nu cred ca numarul conteaza ci calitatea intalnirii!! Eu cred ca fiecare intalnire are un rost si un scop...cred ca de la fiecare intalnire poti merge cu ceva in plus...cu ceva nou in inima..si D-zeu pretuieste oamenii care il cauta si care stiu sa puna timp deoparte pt EL..SI CRED CA ACESTE INTALNIRI VOR DA ROADE MAI TARZIU!!!
Tema acestei intalniri a fosT"INIMA TA..UN LOK PT D-ZEU??"ne-am uitat mai binein sufletele noastre sa vedem..cam ce avem noi mai de pret?/cu ce ne-am umplut camara inimii ?/mai are Isus VREUN LOK ACOLO??Ne-am rugat si credem ca vom fi mai atente de acum incolo...CINE sau CE ocupa PRIMUL LOK in inima noastra!!!!
Gazda noastra a fost Valy care ne-a primit cu casa deschisa si masa plina;)..cu voie buna cu zimbetul pe buze...tot ce trebuie pt o astfel de intalnire!!Multumesc atat ei cat si mamei...pt tot ce ne-a pregatit...dar si fetelor care au venit :Alinutza,Bia,Mada,Larisa,Dora...!!!
pe viitor...nu stim inca locatia..dar va tin la curent!!MERITA SA VENITZI!!!
_________________
D-l sa te rasfete cu DRAGOSTEA LUI!!!Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului

ArKaD Răspunde cu citat (quote)
Site Admin


Data înscrierii: 16/Noi/2005
Mesaje: 14
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm Iul 15, 2006 8:52 am    Titlul subiectului:
 
aici numa fetele posteaza ??? Confused? Wink)
_________________
"I can do all things in Him who strengthens me."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger

Bianca Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 27/Dec/2005
Mesaje: 5
Locație: Oradea

MesajTrimis: Vin Iul 28, 2006 4:13 pm    Titlul subiectului:
 
deci cum n-am mai colindat de mult p la forum m-am gandit sa mai scriu si io cate ceva asa k alina sper k o sa incepem din nou intalnirile cu fetele k is super faine si invetzi multe lucruri interesante(parerea mea Wink ) deci cand incepem sa ma anunti si p min` Very Happy Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului ArKaD Media -> Posteaza aici parerea sau impresia ta despre ... ORICE !!!
Pagina 1 din 1

Choose Display Order
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
User Permissions
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

 
Mergi direct la:  


Powered by phpBB © 2005/2006 ArKaD Media